January 2011

Betynka má narozeniny

30. january 2011 at 15:11 | Bety Kimialy |  Deník


Já mám dnes narozeniny.Jo dneska mije 11.Dneska dneska.No cobych k tomu dodala?Snad jen,že sem o rok starší.Dárečků sem dostala opravdu dost.Ten nejkrásější je opar na zádech.Dobřa to není jenkrásnější dáreček.Jinka byla jsem na lyžáku proto sem tak dlouho nepsala.Avšak vynahradím vám to.Bzrkou soutěží.Ale chtala bych ještě chvíly plkat o mých narozkách pochubit se dárky atd...Ale však to znáte.


Co pak jsem dostala?

Jak už bylo řečeno opar

Trampolínu(ještě ju nemám doma dneska nebo zítra ju budem vybírat)

Povlečení(japonský styl)

DVD Simpsonovi ve filmu

Haldu knížek (děsivé dějiny a jiné takové podobné)

Kalhoty a triko

Peníze

Kytičky


No tohle je asi všechno.A nemusíte být smutní že vy nic nedostanete naopak vy toho dostanete hodně.Od pondělka se to tady bude hemžit články.Možná dnes ještě přidám seznam věcí na ktaré se můžete těšit.
Stromy
Závěrem přidávám jednu fotku.Vše zdarví 11.letá Bety Kimialy

VZPOMÍNKA(FT)

11. january 2011 at 20:50 | betybetuli |  Fotky
Ach ano jsem zase tady.Prináším vám vzpomínku na dobu před zimou před touhle ukrutnou zimou když je všude pln sněhu(no dobře není).Fotka ještě z roku 2010.Náš milý záhonek.
Záhonek

Svíčka má svíčka tvá(FT)

10. january 2011 at 20:37 | betybetuli |  Fotky
Volála.Máme tady první fotky.Famfáry prosím.Fotka pořízena za účelemposléní do zlatých ručiček každopádně se mi email zboril poslední dvě věty před odeslánm.No nejsem já smolař?Každopdně jsem slíbila puze jednu fotku avšak dávám sem dvě.Důvod je prostý.Neumím si vybrat.Na obrázku je má domácky vyrobená svíčka.At se vám líbí.
Svíčka pohled 1

Svíčka pohled2

Fotografický týden

9. january 2011 at 20:58 | betybetuli |  Něco o blogu
Názdar.Dnaska to trochu rychleji skrátím.Prostě bude od zítřka fotografický týden.Aco to vlastně je?FT je skartka fotografického týdne a bude vždy u Titulku například Pomeranč(FT)

Tatyto fotky budou znázornovat něco z toho dne.Vždy u této fotky napíču pár řádků.Tedy za tento týden se zde objeví 7článků.Možná i více.Což je u mě pokrok.Pokud bude moje akce zdařilá možná ju ještě zopakuji.Jinak chystám soutěž.Brzy snad napíši pravidla.