rozhovor se Žirafkou

1. april 2010 at 19:46 | betybetuli |  Rozhovory
Proč sis založila blog?
Nevím, asi proto, že jedna moje spoluzačka blog měla a když jsme spolu byly, tak o něm mluvila a já si ho ze zvědavosti taky založila. Samozřejmě, že jsem začla pixelkama a celebritama, ale to už je dávno za mnou! No a pak jsem začla mezi celebrity psát i něco jako deníček, a nakonec si založila můj 3. blog, zirafika.

Proč zrovna Žirafka co tě k této přezdívce přivědlo?
To je těžká otázka, ale povím pravdu. Když jsem si blog zakládala, již zmíněná kamarádka se mě taky ptala, jakou chci mít přezdívku. Je to asi neuvěřitelné, ale mám pořád tu samou. Prostě jsem si řekla, že mé nejoblíbenější zvíře je žirafa, jsem malá (byla jsem nejmenší ve třídě, ale teď už jsem tak akorát) a tak jsem si řekla, že budu Žirafka. A jsem a ještě pořád se mi tato přezdívka líbí a snad mě neomrzí a zůstane mi ;). Ale je to jen blogová přezdívka, nikdo mi tak neříká.

Skvěle fotíš ale jak své fotky vidíš ty?
Děkuji za pochvalu. Jsem ráda, že se mé fotky tak líbí a chválíte mi je. To potěší a zvedne sebevědomí. Abych nelhala, řeknu, že se mi mé fotky celkově líbí. Když se mi nelíbí, na blog je vůbec nedávám. Celkově jsem s nimi spokojena, tedy pokud neberu v potaz ty vaše, nekonečněkrát lepší. Nemám zrcadlovku, ale jen obyčejný "cestovní" digitální foťáček, takže kvalita se projevuje i v tomhle, ale prostě... Já chci být "fotograf", miluju focení, jen prostě nějak mi nejde, asi nejsou zkušenosti. Mám kamarádku a ta fotí neuvěřitelně... Takže na vás nemám ani náhodou, ale mé fotky se mi líbí ;).

Co si myslíš o tématech týdne?
Téma týdne? Ze začátku se mi to zdálo super, ten nápad, neuvěřitelná myšlenka. Doufala jsem, že už to bude nějak ochráněné, aby se ti "copíci" mezi autorské články nedostali. Ale opak byl pravdou. Sklamalo mě to ve všech směrech. Témata jsou děsná (více píšu vždy v článku na téma nového témata) a čím dál horší... Takže myslím si, že je to nevyužité a prostě špatné ve všech směrech!

Co si myslíš o copyblozích?
Myslím? Já to vím! Jsou to prostě začátečníci, kteří snad časem vyspějou a začnou autorsky nebo skončí uplně. Taky jsem taková byla, takže to beru s rezervou, ale když ke mně někdo napíše reklamu, tak jsem občas fakt nepříčetná a nemilý komentář si neodpustím! Takže reklamy nepsat! A o kopírování mi vůbec nemluvte, tyto blogery fakt nemám ráda! Ale co, asi s tím nic nenadělám, ikdyž bych fakt moc chtěla.

Co nejraději fotíš?
Nejraději? Jé, zrovna já o focení... No. Jsem uplný amatér a dobré fotky považuji za štěstí a trošku i náhodu. Ale kdybych si něco měla vybrat, tak asi makro. Ale krajina atd taky. Takže všechno! Hlavně ať je co ;).

Co by si chtěla na svém blogu zlepšit?
Zlepšit? Pořád se snažím něco vylepšovat a to jakkoli. Snažím se dělat nějaké autorské soutěže a akce. Třeba "Týdenní anketa" nebo Jednou větou, ale Jenou větou jsem už smazala, zatím je u mě jen ta Týdenní anketa, ve které můžete hlasovat! No, snažím se zlepšit asi pravopis, ve kterém mám fakt mezery, ikdyž mám na vysvědčení z češtiny i na gymnáziu 2. Ale občas to mě/mně, velká písmena nebo z/s mi dělá problémy. No, snažím se zlepšit vše, ale vím, že dokonalý nebude...

Tak děkuji za rozhovor, chceš-li, můžeš ještě něco dodat
Já děkuji za rozhovor. Snad jsem zde nezanechala moc chyb, dobře jste si početli a já vás neunudila. Otázky byly zajímavé, děkuji, že se vám mé fotky líbí. No, užívejte prázdniny!
To byla Žirafka a ještě jedna věc chtěli by ste rozhovor s Mimi ?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lind@ Lind@ | Web | 2. april 2010 at 9:11 | React

Zajímavé... Heh.., taky jsem nejmenší ze třídy... a moje NEJ zvíře bylo prase mám doma padesát plyšovejch čuníků.

2 Lind@ Lind@ | Web | 2. april 2010 at 11:46 | React

Už máš od Nass ten lay! i-lagur.blog.cz

3 Lind@ Lind@ | Web | 2. april 2010 at 13:37 | React

Já vím... Nějakto nefunguje.. jdu se na to mrknout.

4 Žirafka Žirafka | Web | 5. april 2010 at 21:00 | React

[1]: prase :D, rozesmála jsi mě :D. ty prasátko :D (to byl kompliment :D)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama