April 2010

Pálení čarodějnic a stavění májky

30. april 2010 at 20:26 | betybetuli |  Deník
Takže jak bych měla začít tákže dnes ka je magická noc.Dnes pálíme čarodějku(samozřejmě ze slámy nejsme vrazi).A dále vstičujeme májku.Minule nám ju pak odřezaly ale to nevadí tentokrát uřčitě ne ostatně my je taky kradem  nojo přece jenom sme z vecnice.TAKŽE SHRNUTÍ :Májka bude uřčitě hezká čarodějka už zhořela a snad nám ju nečmajznou. Zdráví betybetuli

Informace

24. april 2010 at 18:39 | betybetuli a mimi |  Něco o blogu
Takže máme tady bližší informace k soutěži Obrázek pro Mimi.Takže Mimi vábude moc vděčná když se zůčastníte a dáte jí novou podpbu
takže ceny:
1.místo :nová podoba Mimi plus nová cena mnou kreslený diplom a  reklama na mojem blogu
2.místo:diplom kreslený mnou a reklama na mojem blogu o něco menší než ze první místo
3.místo kraslený diplom plus mini překvápko
4.místo a níš diplom fotka
takže co máte tvořit obrázek Mimi Mimi je opice,
do kdy posílat do 15května
Čím má být obrázek kreslený:Je to jedno ručně nebo na počítači může to být i jako Vector a může to být třeba jen namalovaný obrázek nevybarvený
Takže jak to bude ?První vyberu já a Mimi ty nej obrázky a pak nám pošlete na email komu dáváte hlas při malé účasti se soutěž ruší.A kdo vyhraje v divácké soutěži dostane s pecialní dárek brzy sedozvíte co to je.

Víra

21. april 2010 at 13:42 | betybetuli |  To co nikde nepatří
Takže dnes tu to bude jinak bude to jako rozhovor se  křes´tanama.
Takže první je šestiletá holka jménem Anna druhá patnáctiletá Holka jménem Verča a poslední desetiletý kluk jménem Honza.

První otázka:Chodíte do kostela?
Anna:Ano ,ale ne každý týden.
Verča:Každý týden.
Honza:No jednou za měsíc.

Chodíte do kostela rádi?
Anna:Docela ano ,ale radši si hraju.
Verča:Ano moc ráda.
Honza:Ne je to tam nuda.

Chodíte na spove´t?
Anna:Ne ještě jsem nebyla na prvním svatém píjmáním.
Verča:Skoro pořád.
Honza:Byl jsem jednou.

Budou vaše děti chodit do kostela?
Anna:Možná ještě nevím.
Verča:Samozřejmě budou tam už odjednoho roku chodit.
Honza:Ne rači budou hrát na compu.

Takže výsledky.ANNA JE JEŠTĚ MALÁ NEMÁ O TOM ROZHODNUTO .VERČA TA JE CHOZENÍM DO KOSTELA PŘÍMO POSEDLÁ.A HONZA SI KRESTAN ŘÍKAT NEMŮŽE.

Rozhodnutí

12. april 2010 at 18:29 | betybetuli |  Něco o blogu
Takže zůstane to tu AUTORSKY takže tak jak to bylo a máme tu soutěž s názvem                                               Obrázek pro Mimi
Pravidla:
Prostě namalujte obrázek jak si představujete Mimi
Obrázek odešlete co nedříve po přihlášení tady dokomentářů na email bety.betuli@seznam.cz
do komentářů napište přezdívku blog a styl kterýk to budete malovat

Ceny:
první místo- raklama na mojem blogu plus obrázek který jsi namaloval -a bude nová podoba Mimi
druhé místo-reklama na blogu
 třetí místo-velký diplom 

další blog

2. april 2010 at 13:47 | betybetuli a strašidla |  To co nikde nepatří
Ahoj pokud máte rádi strašidla můžete navštívit tentoblog velká část mě je Tady!   bude ale nebojete budu i tu
Ahoj my jsme tu taky !
Zatím ahoj

rozhovor se Žirafkou

1. april 2010 at 19:46 | betybetuli |  Rozhovory
Proč sis založila blog?
Nevím, asi proto, že jedna moje spoluzačka blog měla a když jsme spolu byly, tak o něm mluvila a já si ho ze zvědavosti taky založila. Samozřejmě, že jsem začla pixelkama a celebritama, ale to už je dávno za mnou! No a pak jsem začla mezi celebrity psát i něco jako deníček, a nakonec si založila můj 3. blog, zirafika.

Proč zrovna Žirafka co tě k této přezdívce přivědlo?
To je těžká otázka, ale povím pravdu. Když jsem si blog zakládala, již zmíněná kamarádka se mě taky ptala, jakou chci mít přezdívku. Je to asi neuvěřitelné, ale mám pořád tu samou. Prostě jsem si řekla, že mé nejoblíbenější zvíře je žirafa, jsem malá (byla jsem nejmenší ve třídě, ale teď už jsem tak akorát) a tak jsem si řekla, že budu Žirafka. A jsem a ještě pořád se mi tato přezdívka líbí a snad mě neomrzí a zůstane mi ;). Ale je to jen blogová přezdívka, nikdo mi tak neříká.

Skvěle fotíš ale jak své fotky vidíš ty?
Děkuji za pochvalu. Jsem ráda, že se mé fotky tak líbí a chválíte mi je. To potěší a zvedne sebevědomí. Abych nelhala, řeknu, že se mi mé fotky celkově líbí. Když se mi nelíbí, na blog je vůbec nedávám. Celkově jsem s nimi spokojena, tedy pokud neberu v potaz ty vaše, nekonečněkrát lepší. Nemám zrcadlovku, ale jen obyčejný "cestovní" digitální foťáček, takže kvalita se projevuje i v tomhle, ale prostě... Já chci být "fotograf", miluju focení, jen prostě nějak mi nejde, asi nejsou zkušenosti. Mám kamarádku a ta fotí neuvěřitelně... Takže na vás nemám ani náhodou, ale mé fotky se mi líbí ;).

Co si myslíš o tématech týdne?
Téma týdne? Ze začátku se mi to zdálo super, ten nápad, neuvěřitelná myšlenka. Doufala jsem, že už to bude nějak ochráněné, aby se ti "copíci" mezi autorské články nedostali. Ale opak byl pravdou. Sklamalo mě to ve všech směrech. Témata jsou děsná (více píšu vždy v článku na téma nového témata) a čím dál horší... Takže myslím si, že je to nevyužité a prostě špatné ve všech směrech!

Co si myslíš o copyblozích?
Myslím? Já to vím! Jsou to prostě začátečníci, kteří snad časem vyspějou a začnou autorsky nebo skončí uplně. Taky jsem taková byla, takže to beru s rezervou, ale když ke mně někdo napíše reklamu, tak jsem občas fakt nepříčetná a nemilý komentář si neodpustím! Takže reklamy nepsat! A o kopírování mi vůbec nemluvte, tyto blogery fakt nemám ráda! Ale co, asi s tím nic nenadělám, ikdyž bych fakt moc chtěla.

Co nejraději fotíš?
Nejraději? Jé, zrovna já o focení... No. Jsem uplný amatér a dobré fotky považuji za štěstí a trošku i náhodu. Ale kdybych si něco měla vybrat, tak asi makro. Ale krajina atd taky. Takže všechno! Hlavně ať je co ;).

Co by si chtěla na svém blogu zlepšit?
Zlepšit? Pořád se snažím něco vylepšovat a to jakkoli. Snažím se dělat nějaké autorské soutěže a akce. Třeba "Týdenní anketa" nebo Jednou větou, ale Jenou větou jsem už smazala, zatím je u mě jen ta Týdenní anketa, ve které můžete hlasovat! No, snažím se zlepšit asi pravopis, ve kterém mám fakt mezery, ikdyž mám na vysvědčení z češtiny i na gymnáziu 2. Ale občas to mě/mně, velká písmena nebo z/s mi dělá problémy. No, snažím se zlepšit vše, ale vím, že dokonalý nebude...

Tak děkuji za rozhovor, chceš-li, můžeš ještě něco dodat
Já děkuji za rozhovor. Snad jsem zde nezanechala moc chyb, dobře jste si početli a já vás neunudila. Otázky byly zajímavé, děkuji, že se vám mé fotky líbí. No, užívejte prázdniny!
To byla Žirafka a ještě jedna věc chtěli by ste rozhovor s Mimi ?